O Smażalni » Smażalnia Ryb Dziwnów - Restauracja rybna

O SmażalniWitamy serdecznie na naszej stronie www,

Naszym celem głównym jest serwowanie tylko i wyłącznie świeżej ryby!

Dlaczego to takie ważne?

Ponieważ każdy kto kiedykolwiek skosztował naprawdę świeżej ryby wie jakie potrafią być walory smakowe tego produktu. Nie tylko smak ma tu olbrzymie znaczenie, kwasy tłuszczowe omega-3 są drogocenne dla twojego zdrowia, jednakże są bardzo nietrwałe. Żaden proces mrożenia nie zatrzyma postępującej utraty tych wartości z produktu, gdyż zaraz po pierwszej obróbce ryb zaczyna się proces ich rozpadu. Zatem najwyższe stężenie kwasów omega-3 jest w produktach najświeższych.

Dlaczego my?

Dla nas najważniejsza jest jakość oferowanych produktów, ich walory smakowe i zadowolenie naszych klientów. Osiągamy to dzięki bezpośredniemu skupowi świeżych ryb z kutrów,  bez żadnych pośredników. Dzięki długoletniej współpracy z armatorami jednostek połowowych jesteśmy w stanie zapewnić sort rybi pierwszej jakości przy zachowaniu racjonalnie niewygórowanej cenie towaru.

Nasze wieloletnie doświadczenie w przyrządzaniu ryb pozwala na to, aby każdy nasz klient wychodził od nas z uśmiechem na twarzy i powracał do nas ponownie.

 Sami filetujemy ryby na bieżąco, dzieki czemu zawsze zjesz świerzą pachnącą rybke. 

 

News